HAKKIMIZDA

BİZİ TANIYIN

HAKKIMIZDA

2010 yılından beri sektörde yer almamızın kazandırdığı bilgi ve aynı zamanda tecrübesi ile İzmir Su Arıtmacı piyasasında yer alarak saygınlık kazanan firmamız, tecrübeli kadrosu, alanında uzman üretimin yanı sıra teknik servis ekibimiz ile pek çok projeye imza attık.

 

Çalışanlarımızın katılımı sayesinde devamlı gelişim sayesinde müşteri kitlemize kaliteli ürün ve kaliteli hizmetler vermeyi hedefleyen kurumsal yapıya sahip firmamız, Su Arıtma Sistemleri konusunda uzmanlaşmış olmakla birlikte ürün üretimi, montaj ve teknik servis hizmetlerini başarı yürütmektedir.

 

Kaliteli aynı zamanda farklı ürün sınıfları ile desteklenen ürün yelpazemizde, müşteri kitlemize satış ile üretiminize yaptığımız Su Arıtma Cihazlarımızın tamamı, gerek kalitesi gerekse teknik yeterliliği ile kuruşumuz garantisi kapsamındadır.

Firma olarak tek faaliyetimiz su arıtma cihazları olması, ar-ge çalışmalarımıza verdiğimiz önem, yüksek kalitede ve her keseye uygun fiyat politikamız, yerli imalat konusunda ödün vermediğimiz kararlılığımız, tamamen müşteri memnuniyetini odak aldığımız  teknik servisimiz ile bizi öne plana çıkaran farklarımız arasında yer alır.

 

Hem evlerde hemde iş merkezlerinde, sağlıklı içme suyu gereksinime kesin alternatif şeklinde günden güne daha da yaygın hale gelen İZMİR SU ARITMACI, yüksek kalitesi, benzersiz olması, müşteri memnuniyet odaklı teknik servis hizmetimiz ile sektörümüzde lider olmaktayız.

Vizyonumuz

Ürünlerimizi ülkemizde ve dünya genelinde kalitede en yüksek seviyeye ulaştırmak, su arıtma alanında üretilen teknolojileri yakından izleyerek mevcut ürün çeşidimizi çoğaltarak daha geniş kitlelere erişmek, en iyi çözümler üreterek yer aldığımız sektörde lider kuruluş olabilmek, müşteri memnuniyetini daima önde tutmak ayrıca bunları uygularken doğanın, çevrenin aynı zamanda insan faydasına hareket etmek.

 

Hedefimiz markamızın bilinirliğini öne çıkararak sektörde örnek gösterilecek hizmetler vermek ayrıca müşteri kitlemize daha da genişletmektir. Müşterilerimizden gelen isteklere uygun ve gereksinimlere yanıt veren cihazlar ile sürekli müşteri memnuniyeti kazanmak bu sayede sektörde örnek kuruluş olmayı sağlamak.

 

Hem satış hemde satış sonrası cihazlarımıza sahip çıkarak sürekli müşteri kitlemiz ile birlikte olmak, her keseye uygun fiyat politikamız ile su arıtma alanında güç elde etmektir. Markamızı dünya markası şekline getirerek müşterilerimiz adına değer kazanmak ve kaliteden taviz vermeden istikrarlı şekilde taleplere yanıt vermektir.

Misyonumuz

Daima müşteri kitlemize kaliteli ürünler sunarak su artıma Alanında güvenilir ve örnek kuruluş olmak, hizmet verdiğimiz piyasada üstün hizmet anlayışı ile örnek oluşturabilecek çözümler sunmaktır.

Su Arıtma Teknolojilerinde hem yaratıcı hemde kalıcı çözümler sunarak kaliteli hizmetlerimizi müşteri kitlemize arz etmek, çevre bilinci ile yüksek kalite anlayışımız sayesinde ekonomik alternatiflerimiz ile daima müşterilerimizin ürünlerimizden memnun kalmasını sağlamaktır.

Su arıtma Teknolojisi piyasasında hem en kaliteli hemde en sağlıklı suyu arıtan cihazlarımız sayesinde, uzun yıllar lider firma olarak hizmet vermeye devam etmektir.

  • Daima hem ekonomik hemde kaliteli ürünler üretmek
  • Müşterilerin gereksinim ile ve ihtiyaçları kapsamında uygun çözümler sunmak
  • Kaliteli üründen ve hizmetten ödün vermemek
  • Yaşam kalitesini yükseltmek ve daima örnek kuruluş olmak
  • Gelen taleplere hızlı yanıt vermek
Su arıtmada tecrübeli İzmir firması

TECRÜBE

2010 yılından bu yana su arıtma sektöründe faaliyet gösteren firmamız, uzman kadrosu ile memnuniyet sağlamaktadır.

İzmirde Su arıtmada son teknoloji

TEKNOLOJİ

Firmamız son teknoloji ile ile üretilen cihazlardan tasarruf elde ederek sağlığınızın korunmasını sağlar.

İzmir su arıtma müşteri memnuniyeti

MEMNUNİYET

Ürünlerimiz ve ürünlerimizin periyodik bakımı ile sağlığınızı korumak ve memnuniyet sağlamak temel amacımızdır.

İzmir arıtma servis ve uygulama

UYGuLAMA

Ürünlerimize sahip olduktan sonra periyodik bakımlar haricinde oluşabilecek arızalarda hizmet veriyoruz.